Já nečekám na prince na bílém koni,ale na upíra ve stříbrném volvu.. ♥


***********************************


TEAM EDWARD ♥ Přihlaš se TU !!! ♥

Nový FanClub > Přihlašuj se ZDE :]

RobSten = Popírání je marné..

9. června 2010 v 21:28 | Simča Cullen..* |  Edward & Bella
Aaa♥..Nemůžu z týhle fotky:-*


Nevím, kde začít. Tato Robertova fotka je dobrým začátkem. Další "outtake". Pro boha. Ježíšku na křížku. PODÍVEJTE SE NA NĚJ. Doslova tady sedím... snažím se najít souvislé myšlenky, které dávají aspoň tolik smyslu, že se dají napsat. Nejde to.Jo... tahle je taky už delší dobu mojí oblíbenou... Hádám, že jsme fascinovaná jeho nohama? Jde. Stojí. Pózuje. Jo. Jsem si jistá, že to je ono. ;)Dobře. Byla tu HROMADA nenávisti, která se v posledních dnech valila na Kristen. No, to není nic nového... Ale Hyeny byly ještě víc hořké a vzteklé. Ještě VÍC hořké a vzteklé!!! Těžké na představení, že? Haha. Ale každopádně... Jakýmkoliv způsobem jsou na Kristen naštvaní. Říkají, že byla na MTV Movie Awards protivná a hrozná. Opravdu? Nevěděla jsem, že vzteklina postihuje i zrak... Tak se na to pojďme podívat...


Poprvé, co jsme Kristen viděli na pódiu... Usmívala se. Byla jako obvykle neohrabaně rozkošná, prostě sama sebou. Nespadl jí její popcorn. Poděkovala Chrisovi Weitzovi. Poděkovala svým fanouškům. Usmívala se a opustila pódium. Hmmm.


Jo... Nejlepší Polibek. Kristen trochu klopýtla, když šla na jeviště. Okamžitě se otočila a šla do Robertovy náruče. Přirozená reakce? Myslím... Ano. Rob se STRAŠNĚ usmíval. Ve skutečnosti... usmíval se celou noc. Vypadal OPRAVDU šťastně. Kristen vypadala OPRAVDU šťastně.


Upřímně si nepamatuju, kdy posledně jsem viděla Roberta tak rozesmátého. Pokaždé, co na něj mířila kamera... A opět... Kde je ta protivná a podrážděná Kristen?


Protože ne jenže oba vypadali NAPROSTO šťastně... Vypadali parádně intimně. Velké úsměvy na obou tvářích.


Takže jsou oba dva na pódiu pro Nejlepší Polibek. Těžce se snaží, aby vypadali neohrabaně a divně... (Dobře, možná se nesnaží TAK moc) Ty polibky měly být, jako ty mezi Edwardem a Bellou. Možná byly trošku prapodivné... ALE Kristen se usmívá a je upovídaná. Robert je praštěný a okouzlující. A dokonce i potom, co si Robert ukradne rychlou pusu...Kristen se usmívá... Robert se směje a je šťastný. Kde je ta protivná, nevděčná Kristen, o které tolik lidí mluvilo?No. Potom je vidíme všechny 3... Jak uvádí Eclipse klip. Nic protivného. Všichni mluví a usmívají se. Krátké, ale sladké. Hmmm...Potom Rob dostal své 2 ceny. Pokorně poděkoval svým rodičům... Catherine Hardwicke... A no vlastně. Kristen. Jen Kristen. Ukázali ji v hledišti... A ona udělala rozpačitý obličej. Ten samý obličej, který dělá, když jí někdo skládá komplimenty. Jako, když Rob řekl, že je "Nejlepší herečkou své generace", ještě předtím než mělo Twilight premiéru? Udělala ten obličej. Když Catherine, Rob a Kristen dělali komentář k Twilight... A Catherine chválila Kristen, Catherine to okomentovala, jako že Kristen "na mě protočila panenky". Ale stále ji chválila. Je naprosto jasné, že Kristen nezvládá komplimenty bez rozpaků. Je to zločin? Nebýt plná sama sebe, neočekávat a nevyhřívat se v tom, jak vás někdo jiný chválí? Být stydlivá, když o vás lidé říkají pěkné věci na veřejnosti v televizi? Ale Hyeny se na to VRHLY... Nazývaly ji ošklivými jmény... NESNÁŠELY ji ještě víc. No... Oni musí... TO BYLO VŠECHNO, CO MĚLY. Až do...New Moon vyhrál Nejlepší Film... Všichni herci byli na pódiu. Kristen se smála a tleskala. Robert se smál a tleskal. Vypadali perfektně šťastně. Usmívali se. Hyeny se potom chytly nějakého bizarního malého klipu... Zřejmě to vypadalo, jakože Kristen hladí jeho ruku... A Rob reaguje "jako by se mu to nelíbilo!!" Hm. Celou noc se Robert a Kristen usmívali a smáli... Dotýkali se a bavili se... A nějaká nejasná sekunda pohybu je to, na čem Hyeny lpí. LPÍ. Páni. Vážně ZOUFALÉ.Je toto tvář člověka, který pohrdá Kristen? Je toto tvář člověka... Který se od ní chce držet dál? Je toto tvář člověka... Který křičí do světa, že je SÁM! (Jo, protože toto by Rob určitě udělal!) Je toto tvář člověka, který je donucen být s Kristen, buď kvůli Vztahům s veřejností, nebo aby zakryl to, že je "lesba"? Nebo je toto tvář člověka... ZAMILOVANÉHO? Ano. Každý úsměv... Každý pohled... Každý dotek... Byl pro Kristen. KRISTEN. A to je přesně ten důvod, proč tady lítá v posledních dnech ta hořklá nenávist. Zlomyslná, závistivá nenávist. Protože nenávistníci uviděli to, co jsme my viděli celou dobu. Vítejte v realitě. Popírání je marné. Příjmutí je klidné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KaTty-Cullen <33* KaTty-Cullen <33* | Web | 9. června 2010 v 22:05 | Reagovat

ahOjYy SB... přidáááš se prOSíííM dO méé SkUpinY nA FB... díííKk a rOzesíílej tO prOSíííM dááLe...xPxP

http://www.facebook.com/group.php?gid=128685120492883

2 Domssy Domssy | Web | 10. června 2010 v 9:21 | Reagovat

tak toto si napísala úplne super! ja nechápem tých ľúdí čo stále hľaduajú na nich niečo zlé .. a pritom je to očividné že to tak nie je.. ROBSTEN je to sa nedá poprieť proste.. a Kristen je strašne zlatá len preto že nie je ako tie ostatné kravy zo ''šoubizisu'' tak na ňu hľadajú niečo.. je to trápne.. takže toľko k tomu..aaa

P.S. tá prvá fotka je na nezaplatenie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama